Продукція > TDK CORPORATION > CKCM25X8R1H682M060AA
CKCM25X8R1H682M060AA
CKCM25X8R1H682M060AA TDK Corporation
mlcc_commercial_2array_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP ARRAY 6800PF 50V X8R 0504
Написати відгук
Capacitor Arrays & Networks 6800pF 50volts X8R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCM25X8R1H682M060AA CKCM25X8R1H682M060AA Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_2array_en.pdf Description: CAP ARRAY 6800PF 50V X8R 0504
товару немає в наявності
CKCM25X8R1H682M060AA CKCM25X8R1H682M060AA Виробник : TDK detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCM25X8R1H682M060AA Capacitor Arrays & Networks 6800pF 50volts X8R 20%