Продукція > TDK > CKCN27JB0J104M045BK
CKCN27JB0J104M045BK
CKCN27JB0J104M045BK TDK
detailed_information.php?lang=en&ref=jp&part_no=CKCN27JB0J104M045BK
Виробник: TDK
Capacitor Arrays & Networks 0.1uF 6.3volts JB0
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKCN27JB0J104M045BK CKCN27JB0J104M045BK Виробник : TDK Corporation CKC_Series_2in1_%20Array_Commercial.pdf Description: CAP ARRAY 0.1UF 6.3V JB 0302
товару немає в наявності