Продукція > TDK CORPORATION > CKG32KC0G2A683J335AJ
CKG32KC0G2A683J335AJ TDK Corporation
mlcc_automotive_megacap_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 100V C0G NONSTND
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.136" (3.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.068UF 100V C0G NONSTND, Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.136" (3.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.068 µF.
Інші пропозиції CKG32KC0G2A683J335AJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG32KC0G2A683J335AJ CKG32KC0G2A683J335AJ Виробник : TDK mlcc_automotive_megacap_en.pdf Speciality Ceramic Capacitors 1210 100V 0.068uF 5% T:3.35mm AEC-Q200