Продукція > TDK CORPORATION > CKG32KC0G2E333J335AH
CKG32KC0G2E333J335AH
CKG32KC0G2E333J335AH TDK Corporation
mlcc_commercial_megacap_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 250V C0G SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.136" (3.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
на замовлення 928 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 250V C0G SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.136" (3.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG32KC0G2E333J335AH CKG32KC0G2E333J335AH Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_megacap_en.pdf Description: CAP CER 0.033UF 250V C0G SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: SMD, J-Lead
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
товару немає в наявності
CKG32KC0G2E333J335AH CKG32KC0G2E333J335AH Виробник : TDK mlcc_commercial_megacap_en.pdf Speciality Ceramic Capacitors 1210 250V 0.033uF C0G 5% T:3.35mm