Продукція > TDK CORPORATION > CKG32KC0G2E473J335AJ
CKG32KC0G2E473J335AJ TDK Corporation
mlcc_automotive_megacap_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.047UF 250V C0G NONSTND
Написати відгук
Speciality Ceramic Capacitors 1210 250V 0.047uF 5% T:3.35mm AEC-Q200.
Інші пропозиції CKG32KC0G2E473J335AJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG32KC0G2E473J335AJ CKG32KC0G2E473J335AJ Виробник : TDK mlcc_automotive_megacap_en.pdf?ref_disty=digikey Speciality Ceramic Capacitors 1210 250V 0.047uF 5% T:3.35mm AEC-Q200