Продукція > TDK CORPORATION > CKG32KC0G3A152J335AJ
CKG32KC0G3A152J335AJ
CKG32KC0G3A152J335AJ TDK Corporation
mlcc_automotive_megacap_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 1KV C0G SMD
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.136" (3.45mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
на замовлення 988 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 1KV C0G SMD, Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.136" (3.45mm), Part Status: Active, Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG32KC0G3A152J335AJ CKG32KC0G3A152J335AJ Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_megacap_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 1KV C0G SMD
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: SMD, J-Lead
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
товару немає в наявності
CKG32KC0G3A152J335AJ CKG32KC0G3A152J335AJ Виробник : TDK mlcc_automotive_megacap_en.pdf Speciality Ceramic Capacitors CKG 1210 1000V1500pF 5% T:3.35mm AEC-Q20