Продукція > TDK CORPORATION > CKG32KX7R2A474M335AH
CKG32KX7R2A474M335AH
CKG32KX7R2A474M335AH TDK Corporation
mlcc_commercial_megacap_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.136" (3.45mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 782 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R SMD, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL, Packaging: Cut Tape (CT), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.136" (3.45mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG32KX7R2A474M335AH CKG32KX7R2A474M335AH Виробник : TDK mlcc_commercial_megacap_en.pdf Speciality Ceramic Capacitors CKG 1210 100V 0.47uF X7R 20% T: 3.35mm
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CKG32KX7R2A474M335AH CKG32KX7R2A474M335AH Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_megacap_en.pdf Description: CAP CER 0.47UF 100V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.47 µF