Продукція > TDK > CKG32KX7S2A475K335AJ
CKG32KX7S2A475K335AJ
CKG32KX7S2A475K335AJ TDK
mlcc_automotive_megacap_en.pdf
Виробник: TDK
Speciality Ceramic Capacitors CKG 1210 100V 4.7uF 10% T:3.35mm AECQ200
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 100V X7S SMD, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 100V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.136" (3.45mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 4.7 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG32KX7S2A475K335AJ CKG32KX7S2A475K335AJ Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_megacap_en.pdf Description: CAP CER 4.7UF 100V X7S SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.136" (3.45mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 4.7 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7S
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 4.7 µF