Продукція > TDK CORPORATION > CKG32KX7T2E334K335AJ
CKG32KX7T2E334K335AJ
CKG32KX7T2E334K335AJ TDK Corporation
mlcc_automotive_megacap_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 250V X7T SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.136" (3.45mm)
Capacitance: 0.33 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 0.33UF 250V X7T SMD, Tolerance: ±10%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.142" L x 0.102" W (3.60mm x 2.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.136" (3.45mm), Capacitance: 0.33 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG32KX7T2E334K335AJ CKG32KX7T2E334K335AJ Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_megacap_en.pdf Description: CAP CER 0.33UF 250V X7T SMD
Tolerance: ±10%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7T
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.33 µF
товару немає в наявності
CKG32KX7T2E334K335AJ CKG32KX7T2E334K335AJ Виробник : TDK mlcc_automotive_megacap_en.pdf Speciality Ceramic Capacitors CKG 1210 250V 0.33uF 10% T:3.35mm AECQ200