Продукція > TDK > CKG45KC0G2E683J290JH
CKG45KC0G2E683J290JH
CKG45KC0G2E683J290JH TDK
mlcc_commercial_megacap_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 0.068UF 250V C0G/NP0 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.068UF 250V C0G/NP0 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.068 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG45KC0G2E683J290JH CKG45KC0G2E683J290JH Виробник : TDK mlcc_commercial_megacap_en.pdf Description: CAP CER 0.068UF 250V C0G/NP0 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: SMD, J-Lead
Part Status: Active
Capacitance: 0.068 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CKG45KC0G2E683J290JH CKG45KC0G2E683J290JH Виробник : TDK mlcc_commercial_megacap_en.pdf Speciality Ceramic Capacitors 1812 250V 0.068uF 5% C0G Single Stacked