Продукція > TDK CORPORATION > CKG45KX7R2E474M290JH
CKG45KX7R2E474M290JH
CKG45KX7R2E474M290JH TDK Corporation
mlcc_commercial_megacap_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 250V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.118" (3.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 0.47 µF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.47UF 250V X7R SMD, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: SMD, J-Lead, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.118" (3.00mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 0.47 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG45KX7R2E474M290JH CKG45KX7R2E474M290JH Виробник : TDK Corporation mlcc_commercial_megacap_en.pdf Description: CAP CER 0.47UF 250V X7R SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: SMD, J-Lead
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 0.47 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
CKG45KX7R2E474M290JH CKG45KX7R2E474M290JH Виробник : TDK mlcc_commercial_megacap_en.pdf Speciality Ceramic Capacitors CKG 1812 250V 0.47uF X7R 20% T: 2.9mm