Продукція > TDK > CKG45NC0G2J663J500JJ
CKG45NC0G2J663J500JJ
CKG45NC0G2J663J500JJ TDK
mlcc_automotive_megacap_en.pdf
Виробник: TDK
Speciality Ceramic Capacitors 1812 630V 0.066uF 5% C0G Dbl Stk AEC-Q20
на замовлення 881 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.066UF 630V C0G/NP0 SMD, Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 630V, Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.066 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG45NC0G2J663J500JJ CKG45NC0G2J663J500JJ Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_megacap_en.pdf Description: CAP CER 0.066UF 630V C0G/NP0 SMD
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.066 µF
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 630V
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.066 µF