Продукція > TDK CORPORATION > CKG45NX7R2E474M500JJ
CKG45NX7R2E474M500JJ
CKG45NX7R2E474M500JJ TDK Corporation
mlcc_automotive_megacap_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.47UF 250V X7R SMD
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47uF 250volts X7R 20%.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG45NX7R2E474M500JJ CKG45NX7R2E474M500JJ Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_megacap_en.pdf Description: CAP CER 0.47UF 250V X7R SMD
товару немає в наявності
CKG45NX7R2E474M500JJ CKG45NX7R2E474M500JJ Виробник : TDK lcc_automotive_megacap_en-1064126.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0.47uF 250volts X7R 20%