Продукція > TDK CORPORATION > CKG45NX7T2E155M500JJ
CKG45NX7T2E155M500JJ
CKG45NX7T2E155M500JJ TDK Corporation
mlcc_automotive_megacap_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1.5UF 250V X7T SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: X7T
Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering, Bypass, Decoupling
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 1.5 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.5UF 250V X7T SMD, Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: X7T, Size / Dimension: 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Bypass, Decoupling, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 1.5 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG45NX7T2E155M500JJ CKG45NX7T2E155M500JJ Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_megacap_en.pdf Description: CAP CER 1.5UF 250V X7T SMD
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 250V
Temperature Coefficient: X7T
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 1.5 µF
товару немає в наявності
CKG45NX7T2E155M500JJ CKG45NX7T2E155M500JJ Виробник : TDK lcc_automotive_megacap_en-1064126.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.5uF 250volts X7T 20%