Продукція > TDK CORPORATION > CKG57NC0G2E304J500JJ
CKG57NC0G2E304J500JJ
CKG57NC0G2E304J500JJ TDK Corporation
mlcc_automotive_megacap_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.3UF 250V C0G/NP0 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 250V
Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.217" (5.50mm)
Capacitance: 0.3 µF
на замовлення 7000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.3UF 250V C0G/NP0 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL, Voltage - Rated: 250V, Package / Case: Stacked SMD, 2 J-Lead, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.217" (5.50mm), Capacitance: 0.3 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKG57NC0G2E304J500JJ CKG57NC0G2E304J500JJ Виробник : TDK Corporation mlcc_automotive_megacap_en.pdf Description: CAP CER 0.3UF 250V C0G/NP0 SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL
Voltage - Rated: 250V
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.3 µF
Кількість Ціна
CKG57NC0G2E304J500JJ CKG57NC0G2E304J500JJ Виробник : TDK mlcc_automotive_megacap_en.pdf Speciality Ceramic Capacitors 2220 250V 0.30uF 5% C0G Dbl Stk AEC-Q200