CKR04BX100KS KYOCERA AVX
MultilayerLeaded.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER RADIAL
Packaging: Bulk
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic 10pF 200V BX 10% Radial 2.54mm (0.001%FR) 125°C Bag.
Інші пропозиції CKR04BX100KS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKR04BX100KS CKR04BX100KS Виробник : KYOCERA AVX Components ckr04-08.pdf Cap Ceramic 10pF 200V BX 10% Radial 2.54mm (0.001%FR) 125°C Bag