CKR05BX104KR
CKR05BX104KR KYOCERA AVX
CKR04-08.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.200" (5.08mm)
Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm)
Failure Rate: R (0.01%)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 628 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.200" (5.08mm), Height - Seated (Max): 0.200" (5.08mm), Failure Rate: R (0.01%), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.