CKR06BX105KMVTR2
CKR06BX105KMVTR2 KYOCERA AVX Components
114ckr04-24.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 1uF 50V BX 10% Radial 5.08mm (1%FR) 125°C T/R
Написати відгук