CKR06BX474KSVTR2
CKR06BX474KSVTR2 KYOCERA AVX Components
114ckr04-24.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.47uF 50V BX 10% Radial 5.08mm (0.001%FR) 125°C T/R
Написати відгук