CKR22BX104MS
CKR22BX104MS KYOCERA AVX
MultilayerLeaded.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 0.1UF 50V BX 2-DIP
Packaging: Tube
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm)
Failure Rate: S (0.001%)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 50V BX 2-DIP, Packaging: Tube, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm), Failure Rate: S (0.001%), Capacitance: 0.1 µF.
Інші пропозиції CKR22BX104MS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKR22BX104MS CKR22BX104MS Виробник : KYOCERA AVX Components 114ckr04-24.pdf Cap Ceramic 0.1uF 50V BX 20% Radial 2 Pin DIP 8.255mm (0.001%FR) 125°C Slide