CKR22BX392KR KYOCERA AVX Components
114ckr04-24.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.0039uF 100V BX 10% Radial 2 Pin DIP 8.255mm (0.01%FR) 125°C Slide
Написати відгук
Description: CAP CER 3900PF 100V BX 2-DIP, Packaging: Tube, Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 100V, Package / Case: 2-DIP, Temperature Coefficient: BX, Size / Dimension: 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: High Reliability, Lead Spacing: 0.325" (8.25mm), Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm), Failure Rate: R (0.01%), Capacitance: 3900 pF.
Інші пропозиції CKR22BX392KR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKR22BX392KR CKR22BX392KR Виробник : KYOCERA AVX MultilayerLeaded.pdf Description: CAP CER 3900PF 100V BX 2-DIP
Packaging: Tube
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 100V
Package / Case: 2-DIP
Temperature Coefficient: BX
Size / Dimension: 0.260" L x 0.092" W (6.60mm x 2.34mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: High Reliability
Lead Spacing: 0.325" (8.25mm)
Height - Seated (Max): 0.175" (4.45mm)
Failure Rate: R (0.01%)
Capacitance: 3900 pF