CL-008-220VAC-White-E27
CL-008-220VAC-White-E27 Shenzhen Clear Illumination Co., Ltd
LED%20misc.pdf
Виробник: Shenzhen Clear Illumination Co., Ltd
12 светодиодов, белая, 220В, 50-60Гц, D=48мм, 1 Вт, цоколь E27, 16лм, cветодиодная лампа E27 Група товару: Світлодіодні лампи, прожектори, світильники Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 1 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
12 светодиодов, белая, 220В, 50-60Гц, D=48мм, 1 Вт, цоколь E27, 16лм, cветодиодная лампа E27 Група товару: Світлодіодні лампи, прожектори, світильники Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL-008-220VAC-White-E27 CL-008-220VAC-White-E27 Виробник : Shenzhen Clear Illumination Co., Ltd LED%20misc.pdf 12 светодиодов, белая, 220В, 50-60Гц, D=48мм, 1 Вт, цоколь E27, 16лм, cветодиодная лампа E27 Група товару: Світлодіодні лампи Од. вим: шт