CL-1-2004-9910-I
CL-1-2004-9910-I Visual Communications Company - VCC
?file=files%2FCL_Datasheet_Rev1.pdf&file_name=CL_Datasheet_Rev1.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PMI DIA .555" (14MM) BLUE 24V
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 400mcd
Termination Style: Wire Leads - 6.000" (152.40mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.56" (14.20mm)
Написати відгук
Description: PMI DIA .555" (14MM) BLUE 24V, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 400mcd, Termination Style: Wire Leads - 6.000" (152.40mm), Lens Color: Blue, Viewing Angle: 20°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.56" (14.20mm), Wavelength - Peak: 460nm, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL-1-2004-9910-I CL-1-2004-9910-I Виробник : VCC ?file=files%2FCL_Datasheet_Rev1.pdf&file_name=CL_Datasheet_Rev1.pdf LED Panel Mount Indicators CL Series IP67 14 mmBlue LED 24V