CL-1-2004-9911-I Visual Communications Company, LLC
CL_Datasheet.pdf
Виробник: Visual Communications Company, LLC
CL-1-2004-9911-I
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED INDICATOR, IP67 SEALED AND V, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 24V, Type: LED, Millicandela Rating: 400mcd, Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm), Viewing Angle: 20°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.551" (14.00mm), Wavelength - Peak: 460nm, Lamp Color: Blue, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 24V
Type: LED
Millicandela Rating: 400mcd
Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm)
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.551" (14.00mm)
товару немає в наявності
CL-1-2004-9911-I CL-1-2004-9911-I Виробник : VCC CL_Datasheet.pdf LED Panel Mount Indicators CL Series IP67 14 mmBlue LED 24V