CL-1-2005-9914-I
CL-1-2005-9914-I Visual Communications Company - VCC
?file=files%2FCL_Datasheet_Rev1.pdf&file_name=CL_Datasheet_Rev1.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PMI DIA .555" (14MM) R/G 60V
Packaging: Bag
Current: 20mA Green, 20mA Red
Voltage: 60V Green, 60V Red
Type: LED
Millicandela Rating: 130mcd Green, 750mcd Red
Termination Style: Wire Leads - 6.000" (152.40mm)
Lens Color: Green, Red
Viewing Angle: 50°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.56" (14.20mm)
Wavelength - Peak: 574nm Green, 645nm Red
Lamp Color: Green, Red
Написати відгук
Description: PMI DIA .555" (14MM) R/G 60V, Packaging: Bag, Current: 20mA Green, 20mA Red, Voltage: 60V Green, 60V Red, Type: LED, Millicandela Rating: 130mcd Green, 750mcd Red, Termination Style: Wire Leads - 6.000" (152.40mm), Lens Color: Green, Red, Viewing Angle: 50°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.56" (14.20mm), Wavelength - Peak: 574nm Green, 645nm Red, Lamp Color: Green, Red, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL-1-2005-9914-I CL-1-2005-9914-I Виробник : VCC ?file=files%2FCL_Datasheet_Rev1.pdf&file_name=CL_Datasheet_Rev1.pdf LED Panel Mount Indicators CL Series IP67 14 mmRed / Green LED 60V