CL-1-2007-9912-I
CL-1-2007-9912-I Visual Communications Company - VCC
?file=files%2FCL_Datasheet_Rev1.pdf&file_name=CL_Datasheet_Rev1.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: LED PNL IND YELLOW WIRE LEADS
Packaging: Bag
Current: 20mA
Voltage: 48V
Type: LED
Millicandela Rating: 500mcd
Termination Style: Wire Leads - 6.000" (152.40mm)
Lens Color: Yellow
Viewing Angle: 30°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.56" (14.20mm)
Wavelength - Peak: 590nm
Lamp Color: Yellow
Написати відгук
Description: LED PNL IND YELLOW WIRE LEADS, Packaging: Bag, Current: 20mA, Voltage: 48V, Type: LED, Millicandela Rating: 500mcd, Termination Style: Wire Leads - 6.000" (152.40mm), Lens Color: Yellow, Viewing Angle: 30°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.56" (14.20mm), Wavelength - Peak: 590nm, Lamp Color: Yellow, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL-1-2007-9912-I CL-1-2007-9912-I Виробник : VCC ?file=files%2FCL_Datasheet_Rev1.pdf&file_name=CL_Datasheet_Rev1.pdf LED Panel Mount Indicators CL Series IP67 14 mmYellow LED 48V