Продукція > VCC > CL-1-2008-9908-I
CL-1-2008-9908-I
CL-1-2008-9908-I VCC
CL_Datasheet_Rev1.pdf
Виробник: VCC
LED Panel Mount Indicators CL Series IP67 14 mmGreen LED 12V
на замовлення 67 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED PNL IND GREEN WIRE LEADS, Packaging: Bulk, Current: 20mA, Voltage: 12V, Type: LED, Millicandela Rating: 100mcd, Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm), Viewing Angle: 30°, Ingress Protection: IP67, Ratings: DC, Panel Cutout Dimensions: 0.551" (14.00mm), Wavelength - Peak: 574nm, Lamp Color: Green, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Domed Top.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL-1-2008-9908-I Виробник : Visual Communications Company, LLC CL_Datasheet.pdf IP67 14mm Watertight LED Indicator
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Packaging: Bulk
Current: 20mA
Voltage: 12V
Type: LED
Millicandela Rating: 100mcd
Termination Style: Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle: 30°
Ingress Protection: IP67
Ratings: DC
Panel Cutout Dimensions: 0.551" (14.00mm)