CL01Y104MR5NLNC
CL01Y104MR5NLNC Samsung Electro-Mechanics
CL01Y104MR5NLNC_Char_Sheet.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0306
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0306 (0816 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 125 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0306, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0306 (0816 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL01Y104MR5NLNC CL01Y104MR5NLNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL01Y104MR5NLNC_Char_Sheet.pdf Description: CAP CER 0.1UF 4V X7S 0306
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF