CL01Y105MR5NLNC
CL01Y105MR5NLNC Samsung Electro-Mechanics
specsheet_cl01y105mr5nln_20240816.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 1uF 4V X7S 20% Wide Terminal SMD 0306 125°C T/R
на замовлення 324000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 4V X7S 0306, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low ESL (Reverse Geometry), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0306 (0816 Metric), Temperature Coefficient: X7S, Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL01Y105MR5NLNC CL01Y105MR5NLNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_cl01y105mr5nln_20240816.pdf Cap Ceramic 1uF 4V X7S 20% Wide Terminal SMD 0306 125°C T/R
Кількість Ціна
CL01Y105MR5NLNC CL01Y105MR5NLNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL01Y105MR5NLNC_Spec.pdf Description: CAP CER 1UF 4V X7S 0306
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low ESL (Reverse Geometry)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0306 (0816 Metric)
Temperature Coefficient: X7S
Size / Dimension: 0.031" L x 0.063" W (0.80mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X7S
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF