CL02A103KQ2NNNC
CL02A103KQ2NNNC Samsung Electro-Mechanics
CL02A103KQ2NNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 10000PF 6.3V X5R 01005
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 380000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 6.3V X5R 01005, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL02A103KQ2NNNC CL02A103KQ2NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL02A103KQ2NNNC_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10nF+/-10% 6.3V X5R 01005
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
CL02A103KQ2NNNC CL02A103KQ2NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL02A103KQ2NNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 10000PF 6.3V X5R 01005
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF