CL02C100JO2ANNC
CL02C100JO2ANNC Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 10PF 16V C0G/NP0 01005
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10PF 16V C0G/NP0 01005, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 10 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL02C100JO2ANNC CL02C100JO2ANNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 10PF 16V C0G/NP0 01005
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Capacitance: 10 pF