CL02C3R3CO2GNNC
CL02C3R3CO2GNNC Samsung Electro-Mechanics
CL02C3R3CO2GNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 3.3PF 16V C0G/NP0 01005
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Capacitance: 3.3 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3PF 16V C0G/NP0 01005, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Capacitance: 3.3 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL02C3R3CO2GNNC CL02C3R3CO2GNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL02C3R3CO2GNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 3.3PF 16V C0G/NP0 01005
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Capacitance: 3.3 pF