CL02C5R6CO2GNNC
CL02C5R6CO2GNNC Samsung Electro-Mechanics
CL02C5R6CO2GNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 5.6PF 16V C0G/NP0 01005
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 01005 (0402 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.22mm)
Part Status: Active
Capacitance: 5.6 pF
на замовлення 10033 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 5.6PF 16V C0G/NP0 01005, Tolerance: ±0.25pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 01005 (0402 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.22mm), Part Status: Active, Capacitance: 5.6 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL02C5R6CO2GNNC CL02C5R6CO2GNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL02C5R6CO2GNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 5.6PF 16V C0G/NP0 01005
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 5.6 pF