Продукція > VIKING > CL02ST2N2-S
CL02ST2N2-S
CL02ST2N2-S Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0402; 2.2nH; 300mA; R: 200mΩ
Case - mm: 1005
Inductance: 2.2nH
Operating current: 0.3A
Resistance: 0.2Ω
Resonant frequency: 6GHz
Test frequency: 100MHz
на замовлення 797 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0402; 2.2nH; 300mA; R: 200mΩ, Type of inductor: ceramic, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Inductance: 2.2nH, Operating current: 0.3A, Resistance: 0.2Ω, Resonant frequency: 6GHz, Test frequency: 100MHz.