Продукція > VIKING > CL02ST3N3-S
CL02ST3N3-S
CL02ST3N3-S Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: ceramic; SMD; 0402; 3.3nH; 300mA; R: 200mΩ
Mounting: SMD
Inductance: 3.3nH
Resistance: 0.2Ω
Operating current: 0.3A
Test frequency: 100MHz
Case - inch: 0402
Resonant frequency: 6GHz
Case - mm: 1005
Type of inductor: ceramic
на замовлення 900 шт:
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: ceramic; SMD; 0402; 3.3nH; 300mA; R: 200mΩ, Mounting: SMD, Inductance: 3.3nH, Resistance: 0.2Ω, Operating current: 0.3A, Test frequency: 100MHz, Case - inch: 0402, Resonant frequency: 6GHz, Case - mm: 1005, Type of inductor: ceramic.