CL03A104KO3NNNC
CL03A104KO3NNNC Samsung Electro-Mechanics
CL03A104KO3NNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 0.1UF 16V X5R 0201
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 1410000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 16V X5R 0201, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: ceramic; 100nF; 16V; X5R; ±10%; SMD; 0201
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 16V
Dielectric: X5R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Operating temperature: -55...85°C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 900
CL03A104KO3NNNC CL03A104KO3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03A104KO3NNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 0.1UF 16V X5R 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.1 µF
Мінімальне замовлення: 50
CL03A104KO3NNNC CL03A104KO3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100nF+/-10% 16V X5R 0201