CL03A104MP3NNNC
CL03A104MP3NNNC Samsung Electro-Mechanics
CL03A104MP3NNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 0.1UF 10V X5R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 2910000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 10V X5R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03A104MP3NNNC CL03A104MP3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03A104MP3NNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 0.1UF 10V X5R 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF