CL03A104MQ3NNNC
CL03A104MQ3NNNC Samsung Electro-Mechanics
CL03A104MQ3NNNC.jsp
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100nF+/-20% 6.3V X5R 0201
на замовлення 37020 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03A104MQ3NNNC Виробник : Samsung CL03A104MQ3NNNC.jsp
CL03A104MQ3NNNC CL03A104MQ3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03A104MQ3NNNC.jsp Description: CAP CER 0.1UF 6.3V X5R 0201
товару немає в наявності