CL03A105KP3NSNC
CL03A105KP3NSNC Samsung Electro-Mechanics
specsheet_cl03a105kp3nsn_20240810.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Cap Ceramic 1uF 10V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R
на замовлення 100000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03A105KP3NSNC CL03A105KP3NSNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics specsheet_cl03a105kp3nsn_20240810.pdf Cap Ceramic 1uF 10V X5R 10% Pad SMD 0201 85°C T/R
Кількість Ціна
CL03A105KP3NSNC CL03A105KP3NSNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL_Series_MLCC_ds.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
CL03A105KP3NSNC CL03A105KP3NSNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL_Series_MLCC_ds.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1uF+/-10% 10V X5R 06 0201
Мінімальне замовлення: 47
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Мінімальне замовлення: 17