CL03A105MO3NRNH
CL03A105MO3NRNH Samsung Electro-Mechanics
CL03A105MO3NRNH_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.015" (0.39mm)
Capacitance: 1 µF
на замовлення 1837800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.015" (0.39mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03A105MO3NRNH CL03A105MO3NRNH Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03A105MO3NRNH_Spec.pdf Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
CL03A105MO3NRNH CL03A105MO3NRNH Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03A105MO3NRNH_Spec.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1uF+/-20% 16V X5R 06 0201