CL03A105MP3ZSNH
CL03A105MP3ZSNH Samsung Electro-Mechanics
mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0201
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
на замовлення 7437 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Soft Termination, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03A105MP3ZSNH CL03A105MP3ZSNH Виробник : Samsung Electro-Mechanics Samsung_CL03A105MP3ZSN_02-02-2026.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1uF+/-20% 10V X5R 06 0201
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
CL03A105MP3ZSNH CL03A105MP3ZSNH Виробник : Samsung Electro-Mechanics mlcc-ec-data-sheet.do?partNumber=CL05Y105KP6VPN Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Soft Termination
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF