CL03A224KP3NNNC
CL03A224KP3NNNC Samsung Electro-Mechanics
CL03A224KP3NNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 0.22UF 10V X5R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.22 µF
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.22UF 10V X5R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 0.22 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03A224KP3NNNC CL03A224KP3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03A224KP3NNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 0.22UF 10V X5R 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.22 µF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
CL03A224KP3NNNC CL03A224KP3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 220nF+/-10% 10V X5R 0201