CL03A225MP3CRNC SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Виробник: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL03A225MP3CRNC - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 2.2 µF, 10 V, 0201 [Metrisch 0603], ± 20%, X5R
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0201 [Metrisch 0603]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 20%
Qualifikation: -
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X5R
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 2.2µF
Spannung (DC): 10V
Produktpalette: CL Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Umwickelt
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: To Be Advised
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL03A225MP3CRNC - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 2.2 µF, 10 V, 0201 [Metrisch 0603], ± 20%, X5R, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0201 [Metrisch 0603], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 20%, Qualifikation: -, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X5R, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 2.2µF, Spannung (DC): 10V, Produktpalette: CL Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Umwickelt, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: To Be Advised.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Cap Ceramic 2.2uF 10V X5R 20% Pad SMD 0201 85°C T/R |
на замовлення 230000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0201Packaging: Tape & Reel (TR) Tolerance: ±20% Voltage - Rated: 10V Package / Case: 0201 (0603 Metric) Temperature Coefficient: X5R Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 85°C Applications: General Purpose Thickness (Max): 0.015" (0.39mm) Capacitance: 2.2 µF |
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 2.2uF+/-20% 10V X5R 0201 |
Description: CAP CER 2.2UF 10V X5R 0201Tolerance: ±20% Packaging: Cut Tape (CT) Voltage - Rated: 10V Package / Case: 0201 (0603 Metric) Temperature Coefficient: X5R Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Mounting Type: Surface Mount, MLCC Operating Temperature: -55°C ~ 85°C Applications: General Purpose Thickness (Max): 0.015" (0.39mm) Capacitance: 2.2 µF |