CL03B102KA3NNNC
CL03B102KA3NNNC Samsung Electro-Mechanics
CL03B102KA3NNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1000PF 25V X7R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 990000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 25V X7R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03B102KA3NNNC CL03B102KA3NNNC Виробник : SAMSUNG mlcc_samsung.pdf Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; 1nF; 25V; X7R; ±10%; SMD; 0201
Type of capacitor: ceramic
Capacitance: 1nF
Operating voltage: 25V
Dielectric: X7R
Tolerance: ±10%
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Operating temperature: -55...125°C
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
CL03B102KA3NNNC CL03B102KA3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1nF+/-10% 25V X7R 06 0201
Мінімальне замовлення: 44
CL03B102KA3NNNC CL03B102KA3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03B102KA3NNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 1000PF 25V X7R 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 1000 pF