CL03B103KP3NNNC
CL03B103KP3NNNC Samsung Electro-Mechanics
CL03B103KP3NNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 3460000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL03B103KP3NNNC - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 0.01 µF, 10 V, 0201 [Metrisch 0603], ± 10%, X7R, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0201 [Metrisch 0603], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, isCanonical: Y, MSL: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Dielektrikum: X7R, Produktlänge: 0.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.01µF, Spannung (DC): 10V, Produktpalette: CL Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Umwickelt, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.3mm, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03B103KP3NNNC CL03B103KP3NNNC Виробник : SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS CL03B103KP3NNNC_Spec.pdf Description: SAMSUNG ELECTRO-MECHANICS - CL03B103KP3NNNC - Keramikvielschichtkondensator, SMD, 0.01 µF, 10 V, 0201 [Metrisch 0603], ± 10%, X7R
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0201 [Metrisch 0603]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
isCanonical: Y
MSL: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.01µF
Spannung (DC): 10V
Produktpalette: CL Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Umwickelt
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: To Be Advised
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 331
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
isCanonical: N
MSL: -
usEccn: EAR99
Dielektrikum: X7R
Produktlänge: 0.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.01µF
Spannung (DC): 10V
Produktpalette: CL Series
productTraceability: No
Produktbreite: 0.3mm
SVHC: To Be Advised
Мінімальне замовлення: 500
CL03B103KP3NNNC CL03B103KP3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03B103KP3NNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 10000PF 10V X7R 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Мінімальне замовлення: 45
CL03B103KP3NNNC CL03B103KP3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10nF+/-10% 10V X7R 0 0201
Мінімальне замовлення: 39
CL03B103KP3NNNC Виробник : Samsung Electro Mechanics CL03B103KP3NNNC_Samsung.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 10 нФ, Uном, В = 10, ТКЄ = X7R, Точн., % = 10, Габ. розм., мм = 0,6 x 0,3, Т,°С = -55...+125, Тип сер. = CL03, Типорозм. = 0201,... Група товару: Конденсатори Корпус: 0201 Од. вим: 100 шт