CL03B222KASVPNC
CL03B222KASVPNC Samsung Electro-Mechanics
CL03B222KASVPNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 2.2NF 25V X7R 0201
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.014" (0.35mm)
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 2469 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2NF 25V X7R 0201, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Epoxy, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.014" (0.35mm), Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03B222KASVPNC CL03B222KASVPNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC_Automotive-3303961.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 X7R 2200pF 10% 25V automotive grade
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
CL03B222KASVPNC CL03B222KASVPNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03B222KASVPNC_Spec.pdf Description: CAP CER 2.2NF 25V X7R 0201
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 2200 pF