CL03B561KO3NNNC
CL03B561KO3NNNC Samsung Electro-Mechanics
CL03B561KO3NNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 560PF 16V X7R 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF
на замовлення 2980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 560PF 16V X7R 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 560 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03B561KO3NNNC CL03B561KO3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 560pF+/-10% 16V X7R 0201
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 31
CL03B561KO3NNNC CL03B561KO3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03B561KO3NNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 560PF 16V X7R 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 560 pF