CL03C0R4BA3GNNC
CL03C0R4BA3GNNC Samsung Electro-Mechanics
CL03C0R4BA3GNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 0.4PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 0.4 pF
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.4PF 25V C0G/NP0 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 0.4 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03C0R4BA3GNNC CL03C0R4BA3GNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03C0R4BA3GNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 0.4PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 25V
Applications: General Purpose
Capacitance: 0.4 pF