CL03C180JA3NNNC
CL03C180JA3NNNC Samsung Electro-Mechanics
CL03C180JA3NNNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 0201
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 18pF+/-5% 25V C0G 06 0201.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03C180JA3NNNC CL03C180JA3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics MLCC-1837944.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 18pF+/-5% 25V C0G 06 0201
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
CL03C180JA3NNNC CL03C180JA3NNNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03C180JA3NNNC_Spec.pdf Description: CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 0201