CL03X105MR3CSNC
CL03X105MR3CSNC Samsung Electro-Mechanics
CL03X105MR3CSNC_Spec.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: CAP CER 1UF 4V X6S 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 4V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: X6S
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 1 µF
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 4V X6S 0201, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 4V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: X6S, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CL03X105MR3CSNC CL03X105MR3CSNC Виробник : Samsung Electro-Mechanics CL03X105MR3CSNC_Spec.pdf Description: CAP CER 1UF 4V X6S 0201
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 4V
Temperature Coefficient: X6S
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF